Ceny a ocenění

Ceny a ocenění

Hvězda Ozzyho OsbournaOzzy Osbourne je opravdu talentovaným hudebníkem. Svědčí o tom celá řada ocenění, které za svou dlouhou kariéru získal. Ozzyho hvězdu můžete nalézt také na chodníku hvězd – Walk of Stars – který se nachází v Birminghamu.

V roce 1994 získal cenu Grammy Awards za nejlepší metalovou píseň I Don´t Want to Change the World, kterou můžete nalézt na desce s názvem Live and Loud.

Rok 2005 byl nejen pro Ozzyho, ale také pro jeho skupinu Black Sabbath velkým mezníkem. V tomto roce byli totiž všichni uvedeni do Britské síně slávy. O rok později se též se svou skupinou zapsal do Rock a Rollové síně slávy.

V roce 2007 pak získal cen u Rock Honor a o rok později, tedy v roce 2008, získal cenu Living Legend.

Ozzy Osbourne však není jen hudebníkem. V roce 2010 napsal svoji autobiografii s názvem I Am Ozzy. Za tuto knihu získal Ozzy také literární cenu. Kniha I Am Ozzy se stala naprostým hitem. Má přes 400 stran a zachycuje Ozzyho život od útlého dětství. S knihou mu však bylo pomáháno, protože Ozzy trpí dislexií.

O webu

Naše webová stránka je věnována jednomu z největších hudebních umělců – Ozzymu Osbournovi. Jedná se jednoho z nejkontroverznějších zpěváků, který si svým postojem a především nádherným hlasem získal miliony fanoušků. Zde se dozvíte o životě tohoto hudebního génia a také o jeho úspěšné kariéře. Ozzy také vydal knihu I Am Ozzy, která získala velkou popularitu. Ozzy je prostě legenda!