Ostatní činnost

Ostatní činnost

OzzyKromě toho, že je Ozzy velkým hudebním umělcem, je také významným spisovatelem. V roce 2009 vydal svou vtipnou autobiografii s názvem I Am Ozzy. Podle této knihy byl zpracován také filmový scénář. Tato knížka se setkala s velkým hitem. V roce 2010 získala tato kniha také ocenění. Tato kniha má přes 400 stran a zachycuje Ozzyho život od útlého dětství.

Ozzyho můžete také znát z jeho televizního pořadu Osbournovi. V tomto seriálu jste mohli vidět také část jeho rodiny. Vystupovala zde totiž jeho manželka Sharon a děti Kelly a Jack. Tato televizní reality show zachycuje běžný život, který vede rodina takového slavného muzikanta, kterým Ozzy  je. Tento seriál měl 4 série obsahující 51 dílů.

Ozzy na pódiuNesmíme zapomenout také na Ozzyho festival, který je znám jako Ozzfest. Na tomto každoročním festivalu vystoupí desítka hudebních skupin. Převládajícími žánry jsou Heavy Metal, Hard Rock, Death Metal, Hardcore či Nu Metal. Tento festival se pravidelně koná v Americe i v Evropě. Jeho pořadateli není nikdo jiný, než samotný Ozzy a jeho manželka Sharon. Na tomto festivalu je zajímavé to, že se uskutečňuje na dvou pódiích zároveň. Na hlavním pódiu vystupují přední světové skupiny. Na druhém pak vystupují skupiny, které nejsou tak známé.

Co je nutné zmínit je jeho slavná aféra s netopýrem. Sám Ozzy přiznává, že si tehdy myslel, že se jedná pouze o atrapu netopýra. Jeden z fanoušků netopýra hodil na pódiu a Ozzy, který byl odjakživa šoumen a chtěl publikum pobavit, ukousl netopýrovi hlavu. Ozzy byl okamžitě převezen do nemocnice, kde byl očkován proti vzteklině.

O webu

Naše webová stránka je věnována jednomu z největších hudebních umělců – Ozzymu Osbournovi. Jedná se jednoho z nejkontroverznějších zpěváků, který si svým postojem a především nádherným hlasem získal miliony fanoušků. Zde se dozvíte o životě tohoto hudebního génia a také o jeho úspěšné kariéře. Ozzy také vydal knihu I Am Ozzy, která získala velkou popularitu. Ozzy je prostě legenda!